Eesti restoranihinnad › Shaurma
Shaurma — hinnavõrdlus, Eesti restoranihinnad
22 kohas 9 köögilt, iga köök arvestatud üks kord.
€8.95 on tavaline hind — pooled köögid küsivad €8.00–€9.00
Odavaim€7.92Chef Lawash 5 asukohta€1.98 / 100 gmadalaim hind, mis meil kirjas onTüüpiline€8.95Shawerma Oismae€2.13 / 100 gtavalisele hinnale lähimParim kaalu järgi€8.00Geo Doner€1.78 / 100 godavaim 100 grammi kohta, mitte taldriku kohta
Kõik 9 kööki, odavaimast
| Nagu menüüs kirjas | Kett | Suurus | Hind | Ühikuhind | Kaugus | Hind loetud | Viimati nähtud |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHAURMA | Geo Doner | 450 g * | €8.00 | €1.78 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Shaurma | Hotdoger | 450 g * | €8.00 | €1.78 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Shaurma | Chef Lawash 5 asukohta | 400 g * | €7.92 | €1.98 / 100 g | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Shaurma | Shaurma Kebab 9 asukohta | 500 g * | €9.90 | €1.98 / 100 g | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Shaurma | Clap Burger Shaurma | 450 g * | €9.40 | €2.09 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Shaurma | Shawerma Oismae | 420 g * | €8.95 | €2.13 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| SHAURMA | Mama Shaurma 2 asukohta | 420 g * | €9.00 | €2.20 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Shaurma | Wall Street Est | 360 g * | €8.00 | €2.22 / 100 g | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Shaurma | Shaurma Kiosk | 400 g * | €9.00 | €2.25 / 100 g | tellimisplatvorm | 0 p tagasi |
* Portsjon on meie andmetest, menüü ise seda ei avalda.
Pooled neist köökidest küsivad €2.09 / 100 g või vähem — nii saab suurt ja väikest portsjonit ausalt võrrelda.
Keskmine hind on mediaan, nii et üks valesti loetud number seda ei liiguta. „Kontrolli“ märkega hinnad jäävad ülejäänutest kaugele ja tasub menüüst üle vaadata.
Tellimisplatvormilt loetud hind on sageli kõrgem kui sama roog letis. Iga hinna allikas on tema enda real kirjas.
Hinnavõrdlus · Restoranihindade muutused
Logi Eesti söök, ära ainult otsi
TempoLife peab päeva jooksvat kokkuvõtet, nii et ketilõuna Tallinnas või Tartus ei pea olema tühik päevikus.