Eesti restoranihinnad › Pepsi Zero
Pepsi Zero — hinnavõrdlus, Eesti restoranihinnad
18 kohas 15 köögilt, iga köök arvestatud üks kord.
€3.00 on tavaline hind — pooled köögid küsivad €2.70–€3.05
Odavaim€2.50Palu Grill Jarve€0.50 / 100 mlmadalaim hind, mis meil kirjas onTüüpiline€3.00Linn Terrace Cafe€0.60 / 100 mltavalisele hinnale lähimKalleim€4.40Vistamare Pizzeria€1.47 / 100 mlkõrgeim hind, mis meil kirjas on
Ühes linnas: Kõikjal Kohtla-Järve Kuressaare Rakvere Tallinn
Kõik 15 kööki, odavaimast
| Nagu menüüs kirjas | Kett | Suurus | Hind | Ühikuhind | Kaugus | Hind loetud | Viimati nähtud |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pepsi Zero 500 ml | Palu Grill Jarve | 500 ml | €2.50 | €0.50 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Pepsi Zero 0,5l | Peetri Pizza Nurmenuku | 500 ml | €2.50 | €0.50 / 100 ml | tellimisplatvorm | 18 p tagasi | |
| Pepsi Zero 0,5l | Peetri Pizza Valdeku1 | 500 ml | €2.90 | €0.58 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Pepsi Zero 500 ml | Linn Terrace Cafe | 500 ml | €3.00 | €0.60 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Pepsi Zero 500 ml | Palu Sushi Rakvere | 500 ml | €3.50 | €0.70 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Pepsi Zero 0,33L | Badass Pizza 3 asukohta | 330 ml | €2.50 | €0.76 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Pepsi zero 0.33 l | Gllzadem | 330 ml | €2.50 | €0.76 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| PEPSI ZERO 330ml | Buzz Kebab | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| PEPSI ZERO 330ml | Fat Rabbit Smash Burgers | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Pepsi Zero 330 ml | Harbor Street Food1 | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Pepsi Zero 330 ml | Phjala Tap Room | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Pepsi zero 330 ml | Urban Tanavatoit | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Pepsi zero 0,33 l | Bad Habits 2 asukohta | 330 ml | €3.50 | €1.06 / 100 ml | tellimisplatvorm | 18 p tagasi | |
| Pepsi zero 300 ml | Vistamare Pizzeria | 300 ml | €4.40 kontrolli | €1.47 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Pepsi Zero 200ml | La Cantinaaaa | 200 ml | €3.10 | €1.55 / 100 ml | tellimisplatvorm | 0 p tagasi |
Pooled neist köökidest küsivad €0.91 / 100 ml või vähem — nii saab suurt ja väikest portsjonit ausalt võrrelda.
Keskmine hind on mediaan, nii et üks valesti loetud number seda ei liiguta. „Kontrolli“ märkega hinnad jäävad ülejäänutest kaugele ja tasub menüüst üle vaadata.
Tellimisplatvormilt loetud hind on sageli kõrgem kui sama roog letis. Iga hinna allikas on tema enda real kirjas.
Hinnavõrdlus · Restoranihindade muutused
Logi Eesti söök, ära ainult otsi
TempoLife peab päeva jooksvat kokkuvõtet, nii et ketilõuna Tallinnas või Tartus ei pea olema tühik päevikus.