Eesti restoranihinnad › Dr. Pepper
Dr. Pepper — hinnavõrdlus, Eesti restoranihinnad
17 kohas 11 köögilt, iga köök arvestatud üks kord.
€3.00 on tavaline hind — pooled köögid küsivad €2.35–€3.50
Odavaim€2.00Tondi Pizzapoisid€0.40 / 100 mlmadalaim hind, mis meil kirjas onTüüpiline€3.00Sillburger 3 asukohta€0.60 / 100 mltavalisele hinnale lähimKalleim€4.00Di Jo Meal€1.21 / 100 mlkõrgeim hind, mis meil kirjas on
Ühes linnas: Kõikjal Narva Tallinn Tartu
Kõik 11 kööki, odavaimast
| Nagu menüüs kirjas | Kett | Suurus | Hind | Ühikuhind | Kaugus | Hind loetud | Viimati nähtud |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dr.Pepper 0,5L | Tondi Pizzapoisid | 500 ml | €2.00 | €0.40 / 100 ml | allikas pole kirjas | 28 p tagasi | |
| Dr. Pepper 0,45 l | Pizzapoisid 3 asukohta | 450 ml | €2.50 (asukohtades €2.00–€2.50) | €0.50 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Dr. Pepper 500 ml | Sillburger 3 asukohta | 500 ml | €3.00 | €0.60 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Dr Pepper 0,33 l | Mrshaurma Lasnamae | 330 ml | €2.00 | €0.61 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Dr.Pepper 450ml | Peetri Pizza 3 asukohta | 450 ml | €2.20 (asukohtades €2.20–€2.90) | €0.67 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Dr. Pepper 330 ml | Has Kebab | 330 ml | €2.75 | €0.83 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Dr. Pepper 0,33 l | Hans Restaurant | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| DR. Pepper 0.33l | Di Jo Meal Narva Prisma | 330 ml | €3.50 | €1.06 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Dr. Pepper 330ml / 胡椒博士 | Hans Street Food | 330 ml | €3.50 | €1.06 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Dr. Pepper 330ml / 胡椒博士 | Nuface Balti Jaam | 330 ml | €3.50 | €1.06 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Dr Pepper 0.33L | Di Jo Meal | 330 ml | €4.00 | €1.21 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi |
Pooled neist köökidest küsivad €0.83 / 100 ml või vähem — nii saab suurt ja väikest portsjonit ausalt võrrelda.
Keskmine hind on mediaan, nii et üks valesti loetud number seda ei liiguta. „Kontrolli“ märkega hinnad jäävad ülejäänutest kaugele ja tasub menüüst üle vaadata.
Tellimisplatvormilt loetud hind on sageli kõrgem kui sama roog letis. Iga hinna allikas on tema enda real kirjas.
Hinnavõrdlus · Restoranihindade muutused
Logi Eesti söök, ära ainult otsi
TempoLife peab päeva jooksvat kokkuvõtet, nii et ketilõuna Tallinnas või Tartus ei pea olema tühik päevikus.